DISKO Solutions GmbH

 Vítejte na stránkách firmy Disko.  Po založení v roce 1984 se v roce 2004 z jedné společnosti Disko stala skupina Disko - inovativní organizace, která  dává nová měčítka v oblastech vývoje, produkce a v prodeji vysoce kvalitních čistícíh a pečujících přípravků.  Mimo velké nabídky standartních čistících produktů, které naleznete v katalogu Diska, má Disko i dlouholeté zkušenosti ve vývoji čistících produktů, které jsou sestaveny na míru podle speciálních požadavků klientů. Tyto produkty jsou obzvláště přispůsobeny technickýcm požadavkům producentů Hardwaru nebo jejich uživatelů. Disko čistící produkty jsou dováženy a určeny pro širokou skupinuuživatelů po celém světě. 

Cíl skupiny Disko 

Strategie firmy Disko  zásobuje, OEMS, obchodníky a koncové zákazníky profesionální čistícími koncepty a produkty na čištění jejich elektronických přístrojů a Hardwaru. Ať se jedná o čištění smartphonů, tabletů, počítačů, noteboků, dotykových displejů, tiskáren, kopírek, bankovních terminalů, bankomatů, ověřovačů bankovek, automatů na lístky, parkovacích automatů či o jiné přístroje, produkty Disko pomohou vždy zredukovat vady a ušetřit náklady. Navíc přispívají k čistému a hygienickému pracovnímu místu. 

Kvalita skupiny Disko 

Disko čistící přípravky byli vyvinuty, aby splnily specifické požadavky při čištění elektronických přístrojů a stavebních součástek a jsou nejvyšší kvality.  Jedny z předních vlastností kvality jsou: vysoké antistatické působení, vysoká čistící síla, mimořádně šetrné k životnímu prostředí, biologicky rozložitelný, nehořlavý, při použití je velmi jemný k pokožce a nenákladný. V rámci specifického souladu produktů a použití pomerančového oloje jsou přístroje rychle, efektivně a hezky vyčištěny. 

Dodatečné informace

Celosvětově pracuje Disko skupina s rozšířenou sítí profesionálích partnerů. To garantuje korektní a přesvědčivé informace o našich produktech v co nejkratší době.  Na této stránce naleznete široký přehled standartních produktů Disko, včetně mnoha technických informací. Bezpečnostní listy a přesné popisy produktů jsou na vyžádání k dispozici. Při poptávkách, nabídkách a dalších informací jednoduše kontaktujte vlastního prodejce nebo nám napište email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Přečteno: 467442