DISKO Solutions GmbH

Witamy na naszej stronie internetowej!

20 lat po założeniu firmy DISKO w roku 1984 utworzona została grupa DISKO – innowacyjna jednostka, która tworzy nowe standardy w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów czyszczących wysokiej jakości.

Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów czyszczących, które można znaleźć w katalogu, grupa DISKO posiada ogromne doświadczenie w rozwoju produktów przystosowanych do szczególnych potrzeb klienta. Produkty te projektowane są dla zaspokojenia specjalnych wymogów technicznych konkretnych producentów i użytkowników sprzętu komputerowego i elektronicznego. Produkty czyszczące DISKO produkowane są dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.

 

Cel grupy DISKO

Celem grupy DISKO jest zapewnienie producentom, dystrybutorom oraz użytkownikom sprzętu elektronicznego profesjonalnych koncepcji i najlepszych produktów do czyszczenie i prewencyjnej pielęgnacji sprzetu komputerowego. Czy to smartfon, tablet, komputer, laptop, monitor, drukarka, kopiarka, terminal kasowy, bankomat, detektor banknotów, automat biletowy, parkomat czy inne urządzenie, produkty DISKO zawsze pomogą zredukować błędy i koszty konserwacji oraz obsługi. Do tego zapewnią czyste i higieniczne miejsce pracy.

Jakość produktów DISKO

Produkty czyszczące DISKO zaspokajają specyficzne wymagania dotyczące czyszczenia sprzętu elektronicznego i cechują się wysoką jakością. Wyróżniające je cechy to: silne działanie antystatyczne i moc czyszczenia, są przyjazne dla środowiska, ulegają łatwo biodegradacji, są niepalne, łagodne dla skóry i ekonomiczne w użyciu. Dzięki specjalnemu składowi naszych środków, w tym użyciu w nich olejów z pomarańczy zapewnione jest szybkie, efektywne i delikatne czyszczenie urządzeń.

Informacje dodatkowe

Grupa DISKO jest obecna we wszystkich krajach europejskich dzięki stale zwiększającej się sieci profesjonalnych partnerów. Gwarantuje to szybki dostęp do informacji o naszych produktach.
Na tej stronie mogą Państwo znaleźć szeroki przegląd standardowych produktów DISKO, jak i wiele technicznych informacji. Karty charakterystyki, jak i dokładane dane dotyczące naszych produktów dostępne są na żądanie. Wszelkie zapytania dotyczczące produktów DISKO prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Kliknięć: 467414